ÖVRIGT / Leksaker / Mah-jongspel 14997492

nr 1499 7492

Mah-jongspel

Träetui, märkt "Mah-jongg". Längd: 24 cm. Djup: 17 cm. Höjd: 15 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 31 oktober 2022
kl 19:19:12